00_intro

Cennik

wartości (nie)materialne

Doceniając siebie nie potrzebuję oceniać innych.
Doceniając siebie poznaję wartość swojej pracy.
Czas poświęcony sobie staje się kapitałem.

00_intro

WYBIERZ METODĘ
ZGODNĄ Z TOBĄ

Możliwości jest wiele. Wybór metody dopasowanej do
własnych potrzeb to istotny krok na drodze rozwoju.

TRE®

Sesja indywidualna: 150 zł / 50 min
Sesja grupowa: 80 zł / 50 min

Pomoc psychologiczna

Sesja indywidualna: 180 zł / 50 min

FAQ

Jaką metodę wybrać dla siebie?

Każdą z metod pracy w mojej ofercie charakteryzują nieco inne warunki przebiegu sesji i naszego kontaktu. O szczegółach możesz przeczytać w zakładce „oferta” klikając na poszczególne metody. Jeśli masz określony temat lub cel, z którym chcesz pracować, ale nie wiesz jak, możesz skonsultować się ze mną.

Jak zarezwrwować termin?

Możesz to zrobić drogą telefoniczną lub elektroniczną: mailowo lub poprzez tę stronę. Pamiętaj, że dopiero potwierdzenie rezerwacji terminu przeze mnie oznacza, że sesja się odbędzie.

Jak ubrać się na sesję pracy poprzez ciało?

W przypadku metod TRE® i Masaż Dotyk Motyla zachęcam do włożenia stroju niekrępującego ruchów ciała typu dres lub fitness. Nie jest to warunkiem koniecznym przystąpienia do sesji, jednakże może mieć wpływ na Twój komfort. Zadbaj o niego.

Jak przygotować się do sesji online?

Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania technicznego do sesji online prześlę Ci drogą mailową. Pracuję głównie na platformie Zoom, jeśli jednak preferujesz inne narzędzie kontaktu online, poinformuj mnie o tym.

Jestem pod opieką specjalisty. Czy powinien wyrazić zgodę na ćwiczenia TRE?

Jeśli korzystasz z opieki lekarza, psychoterapeuty lub innego specjalisty warto poinformować go o zamiarze podjęcia pracy poprzez ciało i skonsultować się z nim. Potrzebujesz działać z uwagażnością na własne możliwości i ograniczenia.

Przyjmuję leki. Czy to przeciwwskazanie?

W procesie naszej współpracy istotną rolę odgrywa świadomość, dlatego niektóre leki oraz substancje psychoaktywne będą stanowić przeciwwskazanie w metodach pracy przez ciało. Poinformuj mnie, jeśli takie stosujesz.

Czy mogę zapisać swoje dziecko?

Istotnym jest by dzieci i młodzież kierowane na sesje przez rodziców czy opiekunów miały przestrzeń do wdrażania zmian w swoim życiu. Ta przestrzeń jest najczęściej przestrzenią rodziny, dlatego kluczowym jest zrozumienie potrzeb i motywacji dziecka względem potrzeb i motywacji opiekuna. Każdy przypadek będę rozpatrywał indywidualnie podczas konsultacji.

Jak odwołać zaplanowane spotkanie?

Poinformuj mnie o tym możliwie jak najszybciej drogą elektroniczną lub/i telefoniczną. W przypadku odwołania spotkania na mniej niż 24h przed ustalonym terminem sesji należy uiścić opłatę, jak za spotkanie, które się odbyło.